Kuidas tellida

Esimesed sammud ja koostöö disainer-nõustajaga

Enne salongi külastamist tee ruumist, kuhu köök/mööbel tuleb, joonis ja märgi sellele ligikaudsed seina ja lae mõõdud (pikkus, laius, kõrgus- mõõte pole tarvis võtta millimeetri täpsusega – neid on vaja köögi/mööbli ligikaudse sisustuse kindlaksmääramiseks ja esialgse hinnakalkulatsiooni koostamiseks). Samuti märgi joonisele ruumi vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorude (juhul, kui Sul on gaas), ventilatsiooniavade ning elektripistikute asukohad. Kui köögis on aknalaud, märgi joonisele ka selle mõõdud ning asukoht– see on disainerile tema töös suureks abiks ja hoiab kokku teie aega.

Hea oleks, kui on olemas mingisugune nägemus ka soovitavatest materjalidest. Melamiin, spoon, täispuit, kõrgläige – valik on laiaulatuslik.

Kui olete selle kõigega ise toime tulnud, siis koostame selle põhjal hinnapakkumise.

Kui aga ruumi põhjalik mõõtmine on mingil põhjusel võimatu, ei ole see ületamatuks takistuseks. Salongis koostatakse teile algne sisekujundusprojekt ruumi ligikaudsetest mõõtmetest lähtuvalt. See projekt annab teile ettekujutuse disainist/ projektist (meie tootmisvõimalustest) ja näitab ära hinnaklassi. Mõne aja pärast külastab kindlasti teid meie ettevõtte mõõtja, kes teostab ruumi täppismõõtmised ja parandab algset sisekujundusprojekti uutele andmetele tuginedes või vajadusel (oluliste muudatuste korral) annab selle korrigeerimiseks üle disainerile.

Meie disainer-nõustajad pakuvad järgnevaid teenuseid:

Soovi korral on võimalik valmistada mööblist 3D pilt, mis anna ettekujutuse, milline mööbel välja nägema hakkab ja kuidas Teie koju sobitub.
Klienditeeninduse tingimuse tutvustus (mõõtmise teostamine, valmistustähtajad, maksevõimalused, kohaletoimetamine, paigaldamine jne.)
Igakülgne teave meie ettevõtte kaudu pakutava sisseehitatava olmetehnika kohta (tootjad, tehnilised andmed, hinnad, garantiikohustused jne).
Tellimuse esialgse maksumuse väljaarvutamine (hind võib muutuda pärast muudatuste tegemist kujundusprojektis seoses ruumi mõõtmete täpsustumise või muude põhjustega).

Disainer-nõustajaga tehtava töö käigus tuleks kindlasti valida välja:

 • karkassi värv; 
 • fassaadide materjal ja värv;
 • tööpinna ja seinapaneeli materjal ning värv; 
 • klaaside tüüp;
 • valgustuse tüüp;
 • käepidemete tüüp;
 • mööblielementide täitelahendused (mitmesugused nurgakapi mehhanismid/ köögikarussellid, väljatõmmatav korvid/ mehhanismid, liftsüsteemid jms. sisseehitatavad tarvikud);
 • sisseehitatava tehnika mudelid, ning sanitaartehnika mudelid (valamu ja segisti).
 • Tellimuse vormistamine ja tasumine

Tellimuse vormistamiseks peate/ ei pea külastama salongi.

Kui oleme ühiselt jõudnud lõpliku lahenduseni, vormistame tellimuse eelnevalt kooskõlastatud hinnapakkumise alusel. Tellimuse vormistamisel soovime ettemaksuna 50% mööbli kogumaksumusest. Enne paigaldust tuleb tasuda teine osamakse 50% mööbli kogumaksumusest. Paigaldust mittenõudvate mööbliesemete puhul tuleb tasuda teine osamakse 50% mööbli kogumaksumusest enne mööbli üleandmist.

Valikuks on järgnevad makse võimalused:

 • tasumine ülekandega, panga või Interneti kaudu;
 • tasumine salongi kassasse;
 • tasumine krediitkaardiga salongi kassasse;
 • tasumine kodus tehnik-disainerile.

Lepingu sõlmimise järel külastab teid meie töötaja, kes:

 • Mõõdab ära ruumi ja olemasoleva tehnika
 • Nõustab vajadusel tehnika ühendamise, torude ja juhtmete paigaldamise osas.
 • Edastab tellimuse koos täpsustatud mõõtmetega disainer- konsultandile (kui mõõtmiste tulemused osutavad esialgse projekti muutmise vajadusele). Disainer kooskõlastab kõik nõutavad muudatused, kui need on märkimisväärsed ja mõjutavad tellimuse maksumust, ning annab tellimuse tootmisse.
 • Kohaletoimetamine ja paigaldamine

Meie poolt toodetud mööbel valmib reeglina 4-6 nädala jooksul alates ettemaksu laekumisest. Paigaldus teostatakse kliendiga kooskõlastatud päeval ja ajal (lepingus osutatud valmistustähtajale järgneva nädala jooksul).

Palume pöörata tähelepanu asjaolule, et ruum peab vanast mööblist vaba olema!

Kohaletoimetamine ja paigaldamine

Meie poolt toodetud mööbel valmib reeglina 4-6 nädala jooksul alates ettemaksu laekumisest. Paigaldus teostatakse kliendiga kooskõlastatud päeval ja ajal (lepingus osutatud valmistustähtajale järgneva nädala jooksul).

Palume pöörata tähelepanu asjaolule, et ruum peab vanast mööblist vaba olema!

Tehnika paigaldamine ja ühendamine

Kui ostsite tehnika meie juurest, saabub see koos mööbliga ja paigaldatakse samaaegselt sellega. Kui ostsite tehnika iseseisvalt, peate selle paigaldamiseks:

 • teatama mööbli tellimisega seoses tehnika paigaldusmõõtmed;
 • tagama tehnika kohaloleku objektil paigaldustööde teostamise kuupäeval;
 • tagama kinnitusvahendite täiskomplekti olemasolu.

Kui need tingimused pole täidetud, ei võta ettevõte endale kohustusi teie tehnika paigaldamise osas. Tehnikat ei paigaldata juhul, kui sellel avastatakse mehhaanilisi vigastusi, kinnituselementide või tarvilike komponentide puudumise korral.

Garantiiteenindus

Meie mööblile kehtib ka 2-aastane garantii.

Garantiikohustuste täitmise eeltingimuseks on köögimööbli nõuetekohane kasutamine ja hooldus kooskõlas kaasapandud kasutusjuhendi ning köögimööbli passiga.

Garantii ei kehti kasutusjuhendi eiramise, mööbli ostja süül mehhaanilise kahjustamise või sisseehitatava tehnika valest paigaldusest tuleneva rikkumise korral. Vajaduse garantiitööde teostamise järele tuvastavad ettevõtte töötajad kliendiga kooskõlastatult.

Sisseehitatavale tehnikale annab garantii tootja või tootja ametlik esindaja; hooldusteenuste osutamine leiab sellega seoses aset volitatud hoolduskeskuste kaudu.

Tellimuse dokumente tuleb alles hoida garantiiaja lõpuni.

Garantiiteenuste kasutamiseks koostage probleemi kirjeldust hõlmav avaldus, näidake ära oma perekonnanimi ja aadress, eelistatavalt ka paigalduskuupäev ning tellimuse number. Tooge avaldus salongi või edastage see e-posti teel.

Demos

Layout

Wide
Boxed