MDF värvitud uksed

MDF värvitud uksed

MDF on mööblitööstuses laialt kasutatav tugev pressitud materjal, mida annab erinevalt töödelda ja mida värvitakse, spoonitakse ja lamineeritakse. Tegu on looduslikult puhta materjaliga, sest selle tootmisel ei kasutata sidumiseks täiendavaid aineid.

MDF-i pind on üsna tasane ning selle katmine värvi või spooniga lihtne, samuti on MDF suurepäraseks materjaliks mille peale saab  freesida erinevaid mustreid ja ornamente.

Sellisest materjalist fassaadi eeliseks on suur värvivalik ning nähtamatu esipinna ja usteservade liitekoht. MDF-st kapiuksed viimistleme vastavalt RAL või NCS koodile, samuti pakkume Sulle mati, poolmati või kõrgläike viimistlusega. Materjali töödeldes kasutame tugevaid kahekomponentseid polüuretaan värve mis muudavad kapiuksed väga tugevaks ja kulumiskindlaks.

Sobiliku tooni leidmiseks on mõistlik käija lähimas värvikaupluses ning küsida RAL või NCS kataloogi. Siiski tasub teada, et piltide peal olevad värvid ei pruugi päris elus 100 % kattuda. Tegelikkuses on värvid üldiselt natukene eredamad ja erksamad kui piltidel.

[Not a valid template]

Tikkurila Symphony 2436 värvikaart

Tikkurila Symphony on üks suurimaid ja kaasaegsemaid värvikaarte turul. Värvikaardis on 2436 kaunist värvitooni.

NB! Arvesta, et siseruumides jäävad toonid tugevamad ja tumedamad, kui värvikaardi pisikesel pinnal. Kui tahad olla valitud toonis täiesti kindel, on hea mõte osta väike kogus värvi ja teha proovivärvimine.

Demos

Layout

Wide
Boxed